Przeglądane

VELUX CFP antywłamaniowe

Okno nieotwierane antywłamaniowe, 2-szybowe Velux CFP

1 954,00 zł

-0%

1 955,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 955,00 zł
60 80 90 100 120 150
60
80
90
100
120
150

- +

Nowy produkt

Odbiór za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!
Okno nieotwierane antywłamaniowe CFP z podstawą z PVC zapewnia dobrą izolację termiczną. Dostępne z podwójnym pakietem szybowym. Szyba zespolona, laminowana ze szkłem klejonym bezpiecznym.

Okno VELUX CFP to okno dachowe o stałej konstrukcji, które zapewnia dodatkowe światło naturalne w pomieszczeniach pod skośnym dachem. Okno CFP jest dostępne w różnych rozmiarach i może być zainstalowane w połaci dachowej o grubości od 15 do 120 mm.

Zalety okna CFP to przede wszystkim:

  1. Duża ilość naturalnego światła: Okno CFP zapewnia do 18% więcej światła niż tradycyjne okna dachowe, co pozytywnie wpływa na komfort i samopoczucie użytkowników pomieszczenia.

  2. Łatwy montaż: Okno CFP można zainstalować bezpośrednio na folię dachową, dzięki czemu montaż jest łatwy i szybki.

  3. Odporność na warunki atmosferyczne: Okno CFP jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr, słońce czy mróz.

  4. Estetyczny wygląd: Okno CFP ma prostą i elegancką konstrukcję, która doskonale wpasowuje się w każdy rodzaj dachu i elewacji.

Okno VELUX CFP jest częścią systemu VELUX Modular Skylights, który pozwala na tworzenie dużych, świetlikowych przestrzeni, dzięki połączeniu kilku okien CFP w jednym rzędzie.


WAŻNE
Kompletny produkt składa się z okna oraz kopuły ISD dostępnej w osobnej ofercie.


Podstawową różnicą między antywłamaniowym oknem VELUX CFP a standardowym CFP jest zastosowanie w wersji antywłamaniowej wzmocnionych klamek i specjalnych osłon przeciwwłamaniowych. Antywłamaniowe okna VELUX są testowane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, co oznacza, że są one skuteczniejsze w zapobieganiu włamaniom.

Okna antywłamaniowe VELUX CFP mają wzmocnione klamki, które zapobiegają otwarciu okna z zewnątrz. Dodatkowo, posiadają specjalne osłony przeciwwłamaniowe na całej długości okna, co utrudnia wyważenie okna z zewnątrz. Posiadają także blokadę uchyłu, która umożliwia wentylację przy zamkniętych skrzydłach okna.

Napisz opinię

VELUX CFP antywłamaniowe

VELUX CFP antywłamaniowe

Akcesoria
Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl