W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz opóźnieniami w dostawach od producentów, przed zamówieniem prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną z naszą obsługą klienta w celu potwierdzenia terminu realizacji zamówienia.

Lista produktów producenta: RoofLITE+

RoofLITE to marka okien dachowych i akcesoriów produkowanych przez skandynawskiego producenta - eksperta w dziedzinie doświetlania poddaszy. RoofLITE to niezawodne okna, których izolacyjność termiczna i szczelność są dokładnie testowane według najnowszych norm europejskich. Są to produkty najwyższej jakości, objęte 10 letnią gwarancją. Drewno, z którego są wykonane pochodzi z lasów o zrównoważonej gospodarce zasobami, co potwierdza certyfikat. Ponadto nasze okna oferujemy w atrakcyjnej cenie.


RoofLITE+ to zaawansowana technologicznie gama okien dachowych, które są odpowiedzią na różne potrzeby inwestorów. W gamie RoofLITE+ zmieniony został pakiet szybowy, który zyskał dodatkową powłokę niskoemisyjną zapobiegającą utracie ciepła zimą. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu uszczelki obwiedniowej, okna RoofLITE+ zapewniają niezawodną szczelność konstrukcji, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz łatwy montaż. RoofLITE+ to najwyższa jakość w dobrej cenie.O Altaterra


Właściciel marki RoofLITE, firma Altaterra Kft., to dynamiczna, międzynarodowa firma działająca na wielu rynkach europejskich. Jest częścią grupy VKR – wiodącego producenta okien dachowych o 75-letnim doświadczeniu. 
Firma oferuje okna dla segmentu ekonomicznego. Wysoka jakość produktów w najniższych cenach to wynik eliminacji zbędnych nakładów związanych z łańcuchem dostaw, marketingiem oraz uproszczenia oferowanej gamy produktów. 
Portfolio firmy w Polsce obejmuje ofertę standardowych rozwiązań w przystępnych cenach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl