W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz opóźnieniami w dostawach od producentów, przed zamówieniem prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną z naszą obsługą klienta w celu potwierdzenia terminu realizacji zamówienia.

Dostawa

obejmuje dostarczenie Towaru pod adres wskazany w Zamówieniu i powinna nastąpić następnego dnia roboczego w przypadku przesyłek do 30kg, bądź do 2 dni roboczych w przypadku przesyłek powyżej 30kg po przekazaniu przesyłki kurierowi. 

W dniu przekazania przesyłki kurierowi, dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wydania przesyłki kurierowi wraz z numerem nadania. W wiadomości będzie również podany link do strony internetowej do firmy kurierskiej, gdzie możliwe będzie sprawdzenie stanu realizacji Zamówienia.

Na etapie składania zamówienia prezentowane są opłaty za wybrane usługi transportu.


Koszty transportu*:
DHL.png
Waga towaruprzedpłatapobranie
do 10 kg20 zł30 zł
do 15 kg30 zł40 zł
do 30 kg40 zł60 zł

do 50 kg
(bez wniesienia)

80 zł100 zł
powyżej 50kg
(bez wniesienia
140 zł160 zł* kwoty brutto w PLN
W przypadku wysyłki dłużycy (schody młynarskie, paczki > 200cm) koszt jednostkowy wynosi 140zł przy przedpłacie, 160zł przy pobraniu. Brak możliwości łączenia paczek.


W przypadku wybrania opcji transportu za pobraniem sklep zastrzega sobie prawo w przypadku produktów nietypowych, z wydłużonym terminem realizacji możliwość wymagania zapłacenia zaliczki w wysokości 30% realizowanego zamówienia.


copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl