• Zobacz różnice, których nie widać od razu.
  Dlaczego warto wybrać ofertę
  VELUX
  Zobacz różnice, których nie widać od razu.
 • okno premium w standardowej cenie
  TRIO Pine
  Trzyszybowe okno dachowe TRIO
  okno premium w standardowej cenie
 • szaro-brązowy RAL 7022, czarny RAL 9005 oraz najbardziej popularny antracyt RAL 7016
  Pakiet SUPERTRIO to m.in:
  możliwość wyboru koloru oblachowania:
  szaro-brązowy RAL 7022, czarny RAL 9005 oraz najbardziej popularny antracyt RAL 7016

dobór rolet 

Dobór akcesoriów do okien dachowych FAKROAby odpowiednio dobrać wielkość i rodzaj dodatków należy znać rozmiar i typ okna, który podany jest na tabliczce znamionowej
umieszczonej na skrzydle okna. Nie należy mierzyć okna!

Zwracamy uwagę, iż tylko stosowanie oryginalnych akcesoriów FAKRO zapewnia utrzymanie 10 lat gwarancji na okna dachowe.


Próbki materiałów z wydruku mogą różnić się od rzeczywistych.

Akcesoria wewnętrzne dostosowane są do wszystkich rodzajów okien dachowych FAKRO. Zdecydowana większość akcesoriów pasuje również do okien firmy KRONMAT. Aby poprawnie dobrać rozmiar dodatków należy znać rozmiar okna, który podany jest na tabliczce znamionowej umieszczonej na skrzydle okna. Firma FAKRO oferuje szeroki wybór markiz i rolet zewnętrznych dostosowanych do różnej konstrukcji okien dachowych. Markiza zewnętrzna oraz dodatek wewnętrzny zamontowane na jednym oknie dachowym FAKRO tworzą zestaw akcesoriów zapewniający najwyższy komfort zamieszkania na poddaszu.

Takie połączenie dodatków chronią pomieszczenie przed nadmiernym ciepłem, światłem oraz dodatkowo stanowią element dekoracyjny wnętrza.

Akcesoria wewnętrzne:


Akcesoria zewnętrzneDobór akcesoriów do okien dachowych VELUX

Podobnie jak w przypadku wyboru akcesorów do okien FAKRO, w przypadku firmy VELUX również korzystamy z tabliczki znamionowej.

Jest to o tyle istotne, że w przeciągu kilkunastu lat firma VELUX zmieniała profile okien. Rolety pasujące do okien z dzisiejszej produkcji nie pasują do okien wyprodukowanych kilka lat temu.
Dlatego przy składaniu zamówienia na dodatki firmy VELUX prosimy o przesłanie numeru z tabliczki znamionowej okna.copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl