Lista produktów producenta: KRONMATKRONMAT.pngFirma KRONmat to platforma logistyczna stworzona dla potrzeb dystrybucji elementów wykorzystywanych w budownictwie. W swojej ofercie posiadamy różne marki materiałów przeznaczone dla klientów, dla których równie ważna jak jakość i funkcjonalność produktu jest także jego cena.


Prowadzimy sprzedaż zmierzając do eliminowania kosztów na wszystkich etapach naszej działalności; między innymi poprzez optymalizację warunków logistycznych oraz szerokie wykorzystanie w komunikacji  platformy internetu.


 Wszystko po to aby, zaoferować Państwu  produkty wysokiej jakości  w przystępnej cenie.Nagrody i wyróżnieniaDziałalność firmy KRONmat jest wysoko oceniana przez środowiska eksperckie. Nasz profesjonalizm, rozwój i wysokość jakość obsługi klienta została doceniona prestiżowymi nagrodami, wśród których jest m.in.:


nagroda_gazela_biznesu.png

GAZELE BIZNESU 2014


15 Edycja rankingu najbardziej dynamicznych małych
i średnich firm. Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność do elitarnego klubu Gazela Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.FIRMA GODNA ZAUFANIA 2015


Certyfikat firma godna zaufania przyznawany jest przedsiebiorcą cechującym się nienaganną opinią wsród klientów i kontrahentów.


Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl