Przeglądane

Roleta Zaciemniająca RoofLITE+ DUA

Efekt prawie 100% zaciemnienia 

284,00 zł

55 66 78 94 114 134
78
98
118
140
160

- +

Nowy produkt

Dostępny od ręki

Odbiór za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!

Zaciemniająca Roleta RoofLITE+ DUA

Roleta wewnętrzna RoofLITE+ DUA to kompletne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje skutecznego zaciemnienia pomieszczenia oraz dodatkowej izolacji termicznej. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, roleta zapewnia wytrzymałość, długowieczność i łatwość utrzymania czystości. Elegancki design z elementami ze szczotkowanego aluminium dodaje roletom nowoczesnego wyglądu, który doskonale wpisuje się w różne style wnętrz.


Najważniejsze cechy rolety RoofLITE+ DUA

Łatwy montaż - Dzięki prostemu systemowi montażu, roletę można zamontować samodzielnie, w zaledwie 5 minut.

Efekt niemal stuprocentowego zaciemnienia - Roleta jest wykonana z wysokiej jakości włókniny poliestrowej pokrytej gumą, która gwarantuje efektywne zaciemnienie pomieszczenia.

Mocny i odporny na zabrudzenia materiał - Roleta wykonana jest z materiału, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia.

Łatwe czyszczenie - Roletę można łatwo i szybko wyczyścić za pomocą zwilżonej ściereczki.

Eleganckie części osłony - Części osłony rolety wykonane są ze szczotkowanego aluminium, co nadaje jej eleganckiego wyglądu.

Poprawa izolacji termicznej - Roleta poprawia wartość współczynnika U do 0,2 W/m²K, co przekłada się na większą efektywność energetyczną pomieszczenia.

Doskonałe dopasowanie do okien dachowych - Rolety idealnie pasują do okien dachowych firm Dakea, VELUX®, FAKRO®, Optilight®, Keylite®, Starlite®, RoofLITE i DAKSTRA.Instalacja rolety jest niezwykle prosta i szybka - wszystko dzięki intuicyjnemu systemowi montażu, który pozwala na zamontowanie rolety w zaledwie 5 minut. Bez względu na to, jakie okna dachowe posiadasz, roleta RoofLITE+ DUA będzie pasować idealnie - jest kompatybilna z oknami dachowymi najpopularniejszych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy do zakupu rolety wewnętrznej RoofLITE+ DUA w naszym sklepie - gwarantujemy, że spełni ona Państwa oczekiwania pod każdym względem!


Napisz opinię

Roleta Zaciemniająca RoofLITE+ DUA

Roleta Zaciemniająca RoofLITE+ DUA

Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl