W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz opóźnieniami w dostawach od producentów, przed zamówieniem prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną z naszą obsługą klienta w celu potwierdzenia terminu realizacji zamówienia.

Przeglądane

Żaluzja VELUX PAL

Wodoodporne żaluzje - idealnie nadające się do wilgotnych pomieszczeń takich jak łazienka, kuchnia

384,00 zł

55 66 78 94 114 134
78
98
118
140
160
180

- +

Nowy produkt

Orientacyjna data wysyłki:

Odbiór za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!
Żaluzje VELUX pozwalają na kontrolę kąta padania światła i zapewniają prywatność przed widokiem z zewnątrz. Oferują wiele możliwości osłony - od efektu zaciemnienia przez wybór różnych kątów padania światła, nawet do pełnego odsłonięcia okna. Wąskie boczne prowadnice, listki żaluzji bez dziurek i mechanizm bez wiszących sznurków sprawiają, że żaluzje wyglądają nowocześnie i elegancko. Są zbudowane z aluminium, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i sprawdzą się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnia, łazienka czy pralnia.

 • Odporne na wilgoć
 • Prosta obsługa
 • Łatwe w czyszczeniu
 • Smukłe prowadnice
 • 9 kolorów
 • System samodzielnego montażu Pick&Click!®

Żaluzja manualna z prowadnicami polecana jest do okien zainstalowanych w zasięgu ręki. Żaluzję PAL jest obsługiwana za pomocą dolnej prowadnicy i bocznego suwaka.

Obsługa manualna z uchwytem pozycjonującym

Manualnie obsługiwane żaluzje są niezwykle łatwe w użytkowaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych żaluzji, do obsługi żaluzji VELUX niepotrzebne są żadne sznury ani linki. Pozycję żaluzji reguluje się korzystając z uchwytu znajdującego się w dolnej części żaluzji. Wystarczy złapać uchwyt pozycjonujący i podnieść lub obniżyć rolety, aby umieścić je w dogodnej dla siebie pozycji. W celu regulacji listew i kąta docierającego do wnętrza światła wystarczy przesunąć do góry lub w dół uchwyt regulacji nachylenia znajdujący się po prawej stronie. Uchwyt ten można umieścić w dowolnym miejscu na bocznej prowadnicy.

Aby obsługiwanie manualnie sterowanych rolet z uchwytem pozycjonującym było jeszcze łatwiejsze, można dokupić drążki, elementy przedłużające oraz adaptory.

  Przeznaczenie dodatkuPrzyciemnienie i dekoracja
  Sterowaniemanualne
  Zastosowaniewewnętrzne

Napisz opinię

Żaluzja VELUX PAL

Żaluzja VELUX PAL

Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl