Przeglądane

Okno dachowe nieotwierane FAKRO DXG P2

DXG – nieotwierane. W oknach tego typu zastosowano szereg rozwiązań znanych z okien typu C i typu F przez co produkty są zaawansowane pod względem technicznym, zapewniają wysokie parametry użytkowe i stanowią atrakcyjną propozycję do doświetlenia pomieszczeń pod płaskim dachem. Nowoczesne wzornictwo nawiązuje do wyróżnianych prestiżowymi nagrodami produktów z gamy okien do dachów płaskich typu F.

2 472,00 zł

-28%

3 434,16 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3 434,16 zł
60 70 80 90 100 120
60
70
80
90
100
120
150

- +

Nowy produkt

Dostępny od ręki

Odbiór za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!
Odbiór w punkcie Fakro Odbiór w punkcie Fakro Za darmo!
 • Konstrukcja okien D_G oparta jest na rozwiązaniach znanych z okien typu C. Okno od góry przykryte jest specjalnym szklanym segmentem składającym się z szyby hartowanej o grubości 4mm lub 6mm w zależności od rozmiaru oraz ze specjalnie przygotowanego profilu aluminiowego w kolorze czarnym. Szklany segment jest fabrycznie zamontowany na oknie, co znacznie skraca czas instalacji okna. 
 • Budowa okna zapewnia bardzo dobrą termoizolacyjność. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej budowy okna składającej się z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Współczynnik przenikania ciepła Uw dla całego okna wynosi 0,92 W/m2 K, co jest o 35% lepszym wynikiem od rozwiązań konkurencji. 
 • Duża ilość naturalnego światła. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kształtom profili okna do dachów płaskich charakteryzują się do 16% większą powierzchnią przeszklenia w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań. 
 • Okna oferowane są z bezpiecznym pakietem szybowym P2 posiadającym wewnętrzną szybę laminowaną w klasie P2A zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania i chroniącą przed odłamkami szkła w przypadku uszkodzenia. Opcjonalnie dostępny pakiet antywłamaniowy P4 z laminatem w klasie P4A. 
 • Okna dostępne są w 9 typowych rozmiarach od 60x60cm do 120x120cm oraz 100x150cm. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie okien w rozmiarach nietypowych z zakresu od 60x60 do 120x120cm. Pozwala to na wymianę istniejących naświetli, często o niestandardowych wymiarach, które nie spełniają obecnych wymagań termoizolacyjnych. 
 • Okna mogą być osadzone na dodatkowej podstawie XRD o wysokości 15cm, która pozwala na podniesienie okna, umożliwiając jego montaż np. na zielonym dachu. 
 • Dzięki zgłoszonemu do opatentowania sposobowi odprowadzania wody opadowej z powierzchni okna montaż możliwy jest na dachu o spadku już od 2°. 
 • Konstrukcja okien umożliwia montaż akcesoriów wewnętrznych.

Akcesoria

Konstrukcja okna umożliwia montaż zarówno akcesoriów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Markiza zewnętrzna zabezpiecza przed nagrzaniem pomieszczenia, a akcesoria wewnętrzne chronią przed ostrym światłem słonecznym i stanowią element dekoracyjny.

Kąt montażu

Okno do płaskiego dachu typu F przeznaczone jest do dachów o kącie nachylenia od 2-15 stopni.

  Uokna [W/m2K] 0,92
  Uszyby [W/m2K] 0,5
  Zestaw szybowy wypełniony gazem argon
  Szyba zewnętrzna hartowana TAK
  Podwyższona odporność na wilgoć TAK
  Sterowane elektrycznie NIE

Napisz opinię

Okno dachowe nieotwierane FAKRO DXG P2

Okno dachowe nieotwierane FAKRO DXG P2

Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl