Kategorie

Standardy współczesnego budownictwa zmierzają w kierunku oszczędności energii a tym samym maksymalnemu ograniczeniu strat ciepła. Dokonując wyboru okien dachowych należy odpowiedzieć sobie na pytania związane z wymaganiami termoizolacyjnymi jak również dopasować model okien dachowych do systemu w którym realizowana jest inwestycja.
Które okna dachowe 3-szybowe wybrać. Porównujemy współczynniki i ceny okien 2 najbardziej popularnych producentów tj. FAKRO i VELUX.
Roleta zewnętrzna faktycznie wpływa na obniżenie przenikalności cieplnej przegrody Im cieplejsze okno (niższy współczynnik przenikania ciepła) , tym mniejszy wpływ jest rolety zewnętrznej na poprawę przenikalności cieplnej.
Już wkrótce pierwszy na rynku filtr antysmogowy w oknach dachowych.
Złoty medal 20017 dla drzwi podnoszono-przesuwnych HST-Sky
Nowe okno dachowe uchylno-obrotowe FPP firmy FAKRO
3 kluczowe elementy w celu zabezpieczenia się przed kondensacją i zamarzaniem w oknach dachowych: odpowiedni montaż, odpowiednia wentylacja, montaż grzejników pod oknem dachowym.
Zima to szczególny okres, w którym budynek przechodzi prawdziwy test. Dotyczy to poprawności wykonania, jakości użytych materiałów czy zastosowanych energooszczędnych rozwiązań. Dużym próbom poddany jest dach.
Przygotowując się do sezonu zimowego warto zadbać o dobrą kondycję okien.
Showing 1 to 10 of 14 (1 Pages)
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl