Przeglądane

Przełącznik nadtynkowy FAKRO ZKN 230

% Przełącznik podtynkowy FAKRO ZKP 230

Przycisk naścienny pojedynczy, natynkowy, klawiszowy z podtrzymaniem umożliwia sterowanie pojedynczym urządzeniem takim jak AMZ Electro 230.

113,00 zł

-20%

141,45 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 141,45 zł

- +

ZKN230

Nowy produkt

Odbiór za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską 20,00 zł
Odbiór w punkcie Fakro Odbiór w punkcie Fakro Za darmo!

Przełącznik nadtynkowy ZKN 230 to praktyczny i funkcjonalny przycisk naścienny. Jest to pojedynczy przełącznik klawiszowy z podtrzymaniem, który umożliwia sterowanie pojedynczym urządzeniem, takim jak AMZ Electro 230.

Przełącznik ZKN 230 jest prostej konstrukcji, lecz niezwykle efektywny w działaniu, umożliwiając obsługę rolet, markiz i innych urządzeń FAKRO. Dzięki niemu, sterowanie urządzeniem staje się łatwe i intuicyjne, umożliwiając dopasowanie jego funkcji do bieżących potrzeb i warunków. Klawisz z podtrzymaniem zapewnia płynną obsługę i precyzyjne sterowanie.

Zaletą przełącznika nadtynkowego jest jego łatwość instalacji - nie wymaga on wbudowania w ścianę, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do miejsc, gdzie montaż podtynkowy nie jest możliwy lub pożądany. Mimo to, przełącznik ZKN 230 utrzymany jest w minimalistycznym, eleganckim designie, który dopasuje się do różnych stylów wnętrz.

Przełącznik ZKN 230 to łatwe w obsłudze i niezawodne rozwiązanie, które oferuje bezpośrednią, manualną kontrolę nad sterowanym urządzeniem. Dzięki temu, szybko i łatwo dostosujemy działanie urządzenia do bieżących potrzeb i warunków.

Napisz opinię

Przełącznik nadtynkowy FAKRO ZKN 230

Przełącznik nadtynkowy FAKRO ZKN 230

Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl