Przeglądane

Okno klapowo obrotowe VELUX GPL 3068

Z klapowo-obrotowym oknem dachowym GPL lub GPU możesz sięgnąć gwiazd. Okno można unieść przy pomocy eleganckiej klamki w dolnej części skrzydła na górnych zawiasach nawet do kąta 45°, co pozwala uzyskać znakomity panoramiczny widok i zapewnić więcej miejsca nad głową.

3 869,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: ---
55 66 78 94 114 134
98
118
140
160

- +

Nowy produkt

Dostępny do 7 dni

Orientacyjna data wysyłki: 2022-12-01

Odbiór za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!

Okno można unieść na górnych zawiasach nawet do kąta 45°, co pozwala uzyskać znakomity panoramiczny widok i zapewnić więcej miejsca nad głową. Łatwe mycie okna dzięki obrotowi skrzydła o 180° na środkowym zawiasie. 

Okna klapowo-obrotowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów - drewna sosnowego klejonego warstwowo,pokrywanego impregnatem i lakierem lub w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym (do pomieszczeń o wyższej wilgotności). Niezależnie od materiału w oknach zastosowano unikalną konstrukcję ThermoTechnology™, zapewniającą doskonałe parametry energetyczne. Dodatkowo, tak jak wszystkie okna dachowe VELUX, okna klapowo-obrotowe posiadają zintegrowaną wentylację, która zapewnia dopływ świeżego powietrza nawet przy zamkniętym oknie. Stosowanie okien klapowo-obrotowych zalecane jest w przypadku koniecznego lub pożądanego montażu w wysokiej pozycji, np. w związku z wysoką ścianką kolankową.


Wszystkie okna dachowe VELUX są fabrycznie przygotowane do montażu nowoczesnego sterowania elektrycznego oraz do łatwego montażu akcesoriów przeciwłonecznych i dekoracyjnych VELUX w systemie Pick&Click.Szyba 68 - doskonała izolacja termiczna

Trzyszybowy pakiet energooszczędny wypełniony argonem. Bezpieczna laminowana szyba wewnętrzna o klasie P2A oraz zewnętrzna szyba hartowana z powłoką antyroszeniową ograniczającą osadzanie się rosy na szybie od zewnętrz zapewniając niezakłócony komfort widoku przez okno.

pane66_116354-01_940x940.jpg
  Uokna [W/m2K] 1,0
  Uszyby [W/m2K] 0,7
  Dźwiękochłonność okna Rw [db] 35
  Zestaw szybowy wypełniony gazem argon
  Szyba zewnętrzna hartowana TAK
  Typ okna uchylno-obrotowe
  Sposób otwierania górne otwieranie

Napisz opinię

Okno klapowo obrotowe VELUX GPL 3068

Okno klapowo obrotowe VELUX GPL 3068

Akcesoria
Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl