W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz opóźnieniami w dostawach od producentów, przed zamówieniem prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną z naszą obsługą klienta w celu potwierdzenia terminu realizacji zamówienia.

Przeglądane

Smart-Slide 2000x2200

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla drzwi przesuwnych tarasowych, które łączą zalety drzwi PSK i HST

7 044,21 zł

- +

Nowy produkt

Realizacja 6-8 tygodni

Odbiór już od 373,98 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty ul. Żeliwna 36 Katowice Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to nowa generacja w zakresie przesuwnych drzwi tarasowych, które cechują przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi.
Drzwi przesuwne smart-slide aluplast to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/okien przesuwnych, które docelowo mogą być atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych typu PSK/HST. 
Jest to idealne rozwiązanie zarówno pod kątem budownictwa jednorodzinnego zapewniając zarówno termikę jak i szczelność konstrukcji. Przemyślana kombinacja rozwiązań technicznych sprawia, że SMART-SLIDE osiąga bardzo dobre wyniki w zakresie badań przepuszczalności powietrza, wytrzymałości na napór wiatru i wodoszczelności. 
Konstrukcja Smart-Slide poprzez przekręcenie klamki dociska skrzydło do ościeżnicy po całym obwodzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu Smart-Slida jest dużo bardziej szczelniejszy niż np. HST. 


Idealnie nadaje się w budownictwie jednorodzinnym, gdzie zastosowano wentylację mechaniczną z rekuperacją. 

  Uokna [W/m2K]0,88
  Uszyby [W/m2K]0,6
  Odporność na obciążenie wiatremB3
  Wodoszczelność4A
  Przepuszczalność powietrza1
  Zestaw szybowy4LE+/14R9005/4/14R9005/4LE+
  Zestaw szybowy wypełniony gazemargon
  Szyba zewnętrzna hartowanaNIE
  Ramka dystansowaciepła

Napisz opinię

Smart-Slide 2000x2200

Smart-Slide 2000x2200

copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl