Przeglądane

Okno kolankowe IKDU I3

2 073,78 zł

66 78 94 114
60
75
95
115
137

- +

Nowy produkt

Dostępny do 14 dni

Dostawa już od 20,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Za darmo!
Spedycja Spedycja Dostawa realizowana firmą kurierską Za darmo!
Transport Dachowe Okna Transport Dachowe Okna Dostawa bezpośrednia Za darmo!
Okno kolankowe OKPOL to designerski sposób na stworzenie jasnej i przestrzennej aranżacji poddasza. Jego niebanalna konstrukcja wykorzystuje dużą powierzchnię przeszklenia do oświetlania wnętrz naturalnym światłem. Pozytywnie wpływa na wystrój, samo również bardzo atrakcyjnie prezentuje się od wewnątrz i z zewnątrz.

Okno drewniane ma swój urok… nie inaczej jest w przypadku okna dachowego OKPOL. Jego struktura jest równomierna, pozbawiona sęków i sinizn. W parze z estetyką idzie tutaj solidna i trwała konstrukcja oparta na klejonym drewnie sosnowym. Do dyspozycji jest okno dwu lub trzykrotnie lakierowane oraz impregnowane, co zapewnia ochronę przed najbardziej agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Okno OKPOL z pakietem trzyszybowym wyróżnia się wysoką energooszczędnością. Parametr izolacji termicznej jest maksymalnie zwiększony, dzięki wypełnieniu gazem szlachetnym – argonem lub kryptonem. To wszystko przekłada się w praktyce na ciepłe i komfortowe poddasze. Dodatkowo, zakupienie szyby z powłoką antyroszeniową pozwoli pozbyć się częstego problemu parowania – zbierania się wody na ich powierzchni.

Problem parowania to już nie problem. A to za sprawą specjalnej powłoki antyroszeniowej, która została zastosowana w oknach OKPOL. Zapobiega ona kondensacji pary wodnej na powierzchni szyby, dzięki czemu możemy cieszyć się przejrzystością przeszklenia.
  Uokna [W/m2K] 0,93
  Uszyby [W/m2K] 0,5
  Dźwiękochłonność okna Rw [db] 32
  Zestaw szybowy Trzyszybowy
  Zestaw szybowy wypełniony gazem krypton
  Szyba zewnętrzna hartowana TAK
  Mikrouchylanie okna TAK
  Klamka ExtraSecure z kluczykiem
  Materiał Drewno
  Ciepła ramka przeciwszybowa x2
  Powłoka niskoemisyjna x2

Napisz opinię

Okno kolankowe IKDU I3

Okno kolankowe IKDU I3

Polecamy inne produkty z tej kategorii :
copyright DachoweOkna.pl
projekt i wykonanie xir.pl